[5055954, 5219971, 5055956, 5055969, 5055970, 5055957, 5055958, 5055964, 5055962, 5055960, 5055963, 5055965, 5055959, 5055961, 5055955, 5219973, 5216362, 5219969, 5219968, 5219970, 5219972, 5219974, 5221343, 5219978, 5222896, 5227229, 5055966, 5055967, 5055971, 5219975, 5219976, 5221338, 5221340, 5221342, 5221344, 5221345, 5221346, 5221348, 5221350, 5221351, 5221353, 5221354, 5221355, 5221356, 5221357, 5222890, 5222891, 5222892, 5222895, 5222897, 5222898, 5222900, 5222902, 5222904, 5222905, 5222907, 5222908, 5222909, 5227225, 5227226, 5227230, 5227231, 5227232, 5227233, 5227234, 5227235, 5227236, 5227237, 5227238, 5227241, 5227242, 5394066, 5611963, 5394071, 8183091, 5222901, 5222899, 5222893, 5222903, 5227228, 5227227, 5222906, 5394065, 5227224, 5222894, 10248480, 5221352, 5219977, 5227239, 5231032, 5221341, 5221347]
Mark Meer
Komandor Shepard (mężczyzna) / Niftu Cal / Shisk / Vorch
( różne głosy )
Jennifer Hale
Komandor Shepard (kobieta) / Dyspozytorka z organizacji "Błękitne Słońca" / Pracownik rafinerii
({gender})
Seth Green
Porucznik Jeff "Joker" Moreau
({gender})
Keythe Farley
Thane Krios / Fortack / Strażnik / Brygadzista w kopalni
({gender})
Courtenay Taylor
Jack / Kalara Tomi / Lilith / Wrogowie z organizacji "Zaćmienie"
( różne głosy )
Claudia Black
Admirał Daro'Xen vas Moreh / Matka Aethyta / Ambasadorka Raknii
({gender})
April Banigan
Khalisah Bint Sinan Al-Jilani / Seryna
( różne głosy )
Shannon Blanchet
Kapitan Enyala / Członkini załogi Goldstein / Moirall / Tana / Waera
( różne głosy )
Lora Brovold
Careena / Hala'Dama / Galaktyczna nadawczyni wiadomości / Głos komputera / Wrogowie z organizacji "Zaćmienie" / Anomalia z Gei Hinnom / Rozbitek
( różne głosy )
Josh Dean
Horftin / Jonn Whitson / Recepcjonista w klinice
({gender})
Alastair Duncan
Radny Turian / Anto / Kapitan Narom / Kylan / Wrogowie z organizacji "Błękitne Słońca"
( różne głosy )
Chris Edgerly
Etarn Tiron / Sel / Turianin / Strażnik więzienny / Salariański barman / Technik
({gender})
Gideon Emery
Kenn / Oficer Tammert / Kapitan Gavorn
( różne głosy )
Dave Fennoy
Watażka Okeer / Ronald Taylor / Tarak / Głos turiańskiego komputera
({gender})
Quinton Flynn
Kolyat Krios / Ogrodnik w Prezydium / Turiański barman / Salarianin / Uciekinier, sprzedawca / Gracz / Adwokat / Serwisant firmy "Burnside"
( różne głosy )
Zach Hanks
Florit / Barman w klubie "Zaświaty" / Wrogowie z organizacji "Błękitne Słońca" / Żołnierz z organizacji "Błękitne Słońca" / Głos głównego sygnału alarmowego / Głos dziennika nawigatora
( różne głosy )
Roger Jackson
Harkin / Dr Chandana / Pracownik / Uchodźca
({gender})
Phil LaMarr
Mysz / Rukar / Upośledzeni strażnicy
( różne głosy )
Yuri Lowenthal
Daniel / Więzień 780 / Badacz Cerberusa / Wrogowie z organizacji "Zaćmienie" / Uchodźca / Chłopak / Technik
( różne głosy )
Anndi McAfee
Emily Wong / Hallia / Hermia / Quariańska niewolnica
({gender})
Jeff Page
Conrad Verner / Więzień 403
({gender})
Cara Pifko
Asystentka Kelly Chambers / Lia'Vael / Głos quariańskiego statku "Idenna"
({gender})
Chris Postle
Pitne For / Żołnierz z organizacji "Zaćmienie" / Szabrownik / Turiański pacjent
({gender})
Bill Ratner
Donnel Udina / Sierżant Rupert Gardner
({gender})
Cindy Robinson
Detektyw Anaya / Diana / Jentha / Uchodźca / Strażniczka w klinice
({gender})
Jane Singer
Erinya / Helena Blake / Niewolnica / Smutna Asarianka
({gender})
Jason Singer
Sierżant Cathka / Sidonis / Batariańska ofiara / Batarianin / Szabrownik
({gender})
Jan Alexandra Smith
Radny Asari / Dr Elan'Shiya / Oficer Dara / Rebekah / Barmanka w klubie "Zaświaty" / Handlarka Asari / Klientka Asari / Kupiec Asari / Quarianin
( różne głosy )
George Szilagyi
Ish / Telon / Salariański pracownik / Batarianin / Naukowiec Cerberusa / Żołnierz z organizacji "Zaćmienie" / Strażnik z organizacji "Zaćmienie" / Turiański wykidajło
({gender})
Fred Tatasciore
Naczelnik Kuril / Krogański szaman / Weyrloc Clanspeaker / Uprzejmy Kroganin
({gender})
John Ullyatt
Veetor'Nara / Inżynier Kenneth Donnelly / Donovan Hock
( różne głosy )
John Wright
Edwin / Fist / Rzecznik Ferlit / Rekrut Merc / Quariański naukowiec / Rozbitek / Głos turiańskiego dziennika / Wojownik z klanu Urdnotów
({gender})
Gwendoline Yeo
Shiala / Kapitan Wasea / Kian Louros / Quariańska klientka
({gender})
Lex Lang
Keystone / Wrodzy, elitarni Kroganie / Volus / Wojownik Urdnotów / Sprzedawca używanych statków
( różne głosy )
Peter Giles
Garm / Salkie / Kargesh / Moklan
( różne głosy )
Stefan Marks
Maelon / Huck / Vertin / Legionista z organizacji "Błękitne Słońca" / Straż miejska / Turiański pracownik
({gender})
William Salyers
Joram Talid / Marab / Sierżant Haron / Wzruszony sierżant / Strażnik więzienny / Oficer ochrony Zemkl / Zmartwiony Salarianin
({gender})
John Rubinow
Wrogowie z organizacji "Błękitne Słońca" / Turiański klient
( różne głosy )
Francesco Quinn
Henner / Marsh / Głos batariańskiego dziennika / Rekrut z organizacji "Krwawa Horda"
({gender})
Jesse Gervais
Forvan / Kureck / Zbir z organizacji "Krwawa Horda" / Głos anomalii z planety Capek / Ambasador z klanu Nakmorów
({gender})