PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36641}

Ally McBeal

7,3 32 878
ocen
7,3 10 1 32878
6,9 7
ocen krytyków
Ally McBeal
powrót do forum serialu Ally McBeal

Irytujące jest że siłą napędową większości odcinków ma być empatia z bohaterem sprawy sądowej, pełno tam tragedii albo niespełnionych pragnień czy miłości. Nośne, ale w sumując w 5 sezonach staje się nieznośne. Irytująca jest też niedojrzałość Ally, która z biegiem czasu staje się coraz mniej sympatyczna, a coraz bardziej nieznośna (bohaterka, a nie jej niedojrzałość). zaryzykowałbym, tezę, że postać, która gra CF nie zasługiwała na miłość, tyle okazji przepuściła. Nie było to chyba zamysłem twórców (zwłaszcza że było ich prawie 2 setki), ale taki wydźwięk ma dla mnie serial (jestem w 5 sezonie.) Minusem są też niektóre absurdalne sprawy, jak zgoda na przelot przez rzekę chorego na raka itp. Na plus liczne podejmowanie ważnych egzystencjalnie tematów dotyczących poszczególnych ludzi, nieraz dobrze wyargumentowanych. Kilka razy argumentacja w serialu była dla mnie przekonująca, choć mój punkt widzenia jest odmienny na sprawę. Zaleta są też sympatyczne i mocno ukształtowane postacie większości bohaterów drugoplanowych jak Cage, Fish, Ling, Elaine, Billy, Georgia. W większości przypadków - niezły humor. No i muzyka - świetne przeboje z tamtych i wcześniejszych lat, wraz z gościnnymi występami gwiazd muzyki jak Sting czy E. John. Niezły serial, przy wszystkich jego brakach. Kończę go powoli a za kilka lat znów obejrzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones