PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36641}

Ally McBeal

7,3 32 871
ocen
7,3 10 1 32871
6,9 7
ocen krytyków
Ally McBeal
powrót do forum serialu Ally McBeal

Przepraszam wszystkich fanów i fanki tego serialu ale moim zdaniem jest słaby. Starałem się obejrzeć kilka odcinków i nic. Kolejne serie dolowały.

golmac

No niestety średni serial ale te wstawki komediowe są fajne. Polecam Ci Orły z Bostonu tego samego twórcy .

Ruben_fw

Ale lubię ten serial

ocenił(a) serial na 9
golmac

Myślę, że nikt się tym nie przejmuje. Po prostu nie oglądaj. Oglądam go regularnie co kilka lat od lat 90tych, chyba już 5 raz i uważam, że jako całość jest świetny, niektóre odcinki bardzo dobre, inne słabe, czasem złe. Jeden z lepszych seriali obyczajowych, z humanistycznym przesłaniem - jeżeli można tak go podsumować. Nieraz morał odcinka jt naprawdę sensowny i na czasie, pomimo zmian obyczajowych i faktu, że dzisiejszy świat zachodu jt po prostu głupawy i płytki. Świetna muzyka, niezłe pomysły, ładne i dobre aktorki, solidni aktorzy, niezły humor. Czego chcieć więcej?

Edit. Zaraz zaraz, oceniłeś go na 1? Teraz ja przepraszam, że podjąłem wątek. Z oceniającymi niezłe obrazy na 1 się nie rozmawia. Nie potrafią operować liczbami. ;-)

ocenił(a) serial na 9
Uh_Huh

Zgadzam się z przedmówcą, również wracam do tego serialu co jakiś czas. Dodam, że serial ma wiele wspaniałych, błyskotliwych wstawek muzycznych - Choćby jak Ally śpiewa w stroju śnieżki <4 oraz miażdżąca scena Ally w chórku z Tiną Turner!!! Ten serial jest wyjątkowy, nie dziwne, że zgarnął masę nagród.

ocenił(a) serial na 7
missnathashah

Oglądam go raz w roku, aktualnie w tej chwili.

ocenił(a) serial na 10
Uh_Huh

Ścieżka dźwiękowa jest genialna. Vonda daje radę. Do tego sporo gwiazd muzyki: Barry White, Sting, Macy Gray, Tina Turner. Też co jakiś czas wracam do tego serialu... Humor świetny, dobra gra aktorska... I tylko jakoś tak tego 5 sezonu
żal, bo był słabszy od reszty (poza ostatnią wzruszającą sceną ostatniego odcinka)

ocenił(a) serial na 9
niebiesky

To prawda, choć w mojej ocenie psuło się od 3 sezonu. Ale lubię ten serial za elementy komediowe, muzykę i parę innych rzeczy :). Dobrego dnia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones