PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36641}

Ally McBeal

7,3 32 871
ocen
7,3 10 1 32871
6,9 7
ocen krytyków
Ally McBeal
powrót do forum serialu Ally McBeal

Dwa ostatnie już nie...

Pozbycie się wątku Georgie i Billy'ego to była porażka.

ocenił(a) serial na 8
danieros

Też mi się tak wydawało, ale pojawił się Downey Jr i też było całkiem ciekawie, w sumie chyba nawet lepiej niż w tym ciągle się powtarzającym trójkącie. Za to po jego zniknięciu scenarzyści wyraźnie nie mieli już pomysłu, wprowadzenie córki trochę pomogło ale koniec serialu był ostatecznie strasznie słaby :/

ocenił(a) serial na 9
Sol89

Tak jest, 3 sezon niepotrzebnie udziwnili przewagą wątków związanych z seksualnie inspirowaną infantylnością postaci. s3.e4-5 i relacja B-G żenujące, do budowanej przez 2 sezony postaci Billy'ego to nie pasowało. Georgia też by tak nie postąpiła - chodzi mi o jej decyzję z ep. 5. Widać nie było innego pomysłu na sezon. Natomiast sezon z Downeyem dzięki temu ostatniemu zwyżkował. Mimo nierówności - to był świetny serial. Właśnie go sobie przypominam.

ocenił(a) serial na 6
Uh_Huh

"Georgia też by tak nie postąpiła - chodzi mi o jej decyzję z ep. 5" a przypomnij co takiego zrobiła i jak postąpiła? Poza tym w większości zgadzam się z Twoją opinią :-)

ocenił(a) serial na 9
vesparax

Teraz już nie pamiętam, wydaje mi się, że chodziło mi o jej decyzję o rozwodzie. Albo coś analogicznego, co było przeciwieństwem jej dotychczasowej postawy wobec Billego. Osobowości eksplodowały. 'Zabawiali się' scenariuszem i postaciami, zapewne sądząc, że to wpłynie na oglądalność. A może aktorzy musieli zniknąć z serialu?

ocenił(a) serial na 7
Uh_Huh

To chyba miało raczej związek z tym drugim. Aktorzy rezygnowali z występowania w serialu. Nawet główna bohaterka to rozważała.

ocenił(a) serial na 5
danieros

Ogladam drugi sezon i Georgia i Billy sa tam w ogole nieobecni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones