PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36641}

Ally McBeal

7,3 32 891
ocen
7,3 10 1 32891
6,9 7
ocen krytyków
Ally McBeal
powrót do forum serialu Ally McBeal

!!!!!:(

ocenił(a) serial na 9

CZEMU TE SKU****** ZDJĘŁY MÓJ SERIAL?!:(:(:(

ps: za obrazę uczuć z góry przepraszam

ocenił(a) serial na 9
ismena1990

też jestem ciekawa dlaczego nie ma Ally

ocenił(a) serial na 9
Anda00

może napiszemy petycję do tvn 7 w sprawie powrotu ally? co to za pomysł w ogóle - jag??

ocenił(a) serial na 10
ismena1990

A przecież dopiero co reklamowali rozpoczęcie emisji drugiego sezonu ;( A tu dzisiaj takie rozczarowanie ;(

ocenił(a) serial na 9
baq13

Na stronie TVN7 też wielkimi literami oznajmiają, że emitują Ally:/ Napisałam do nich w tej sprawie.

ismena1990

witam w klubie. totalne załamanie :( jeszcze 3,5 sezonu przed nami, a tu o! a co gorsza, w ramówce na najbliższe dni nigdzie nie ma Ally :|

http://www.tvn.pl/epg/allChannels

sens mojego życia odszedł wczoraj przed godziną 20.00...

ocenił(a) serial na 10
malpiszonek

na stronie TVN S.A. znalazłam ogłoszenie, że od 1.12.2010 anulowano "AM"
tak po prostu :(

ocenił(a) serial na 9
Elinor

Ludzie proszę zmobilizujmy się i codziennie wysyłajmy maile z prośbą o przywrócenie serialu! To był jeden z przyjemniejszych elementów mojego dnia:(

ocenił(a) serial na 10
ismena1990

dokładnie, co by sie nie działo zawsze o 19 ally dzięki czemu dzień stawał się piękniejszy... ehh...

ocenił(a) serial na 10
ismena1990

Jestem zbulwersowana i oburzona decyzja ITI. I to tak bez uzasadnienia i niespodziewanie, w środku sezonu. Szczyt podłości i chamstwa!!!

ocenił(a) serial na 7
ismena1990

Otrzymałem tak odpowiedź na wysłanego maila:

Witamy,
Dziękujemy za maila oraz zainteresowanie nasza stacją.
W nawiązaniu do zapytania pragniemy poinformować, iż serial „ Ally McBeal ” będzie emitowany na antenie TVN 7 ponownie od 9 grudnia o godzinie 22.00 po 2 odcinki.
Pozdrawiamy,
Dział Kontaktów z Widzami

:)

ocenił(a) serial na 9
milczacy

godzina 22 mi nie odpowiada
o wiele bardziej pasowała mi emisja o 19, po co to zmienili

ocenił(a) serial na 7
Anda00

Pewnie nie byli zadowoleni z wyników oglądalności.
Możesz zawsze nagrywać sobie odcinki i oglądać je następnego dnia o 19 :]

ocenił(a) serial na 9
milczacy

Też dzisiaj otrzymałam takiego maila. Dobre i to, ale kłaść się po północy gdy następnego dnia trzeba wstać po 5 to nie jest najlepszy pomysł;/

ismena1990

Grunt, że serial wrócił :] damy radę! Podzielimy godziny snu np. drzemka od 19.00-22.00 pobudka na Ally, a potem znów sen :P

ocenił(a) serial na 10
malpiszonek

nie no zajebiście tylko dlaczego RAZ w tygodniu O 22 i w takim razie czemu TYLKO 2 odcinki na tydzień wychodzą :(

baq13

rozumiem wasze rozczarowanie, ale czy nie możecie po prostu oglądać Ally w internecie, online? np tu: http://iitv.info/ally-mcbeal/ ja tak oglądałam wszystkie odcinki. nie trzeba nic ściągać, cały odcinek można obejrzeć bez problemu.. no i nie musicie czekać do 22;p

ocenił(a) serial na 8
annmar1

właśnie mi szczęka opadła na klawiaturę. annmar1, kocham Cię!:)

just_blue

jak miło:) cieszę się, że mogłam podpowiedzieć. miłego oglądania!;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones