filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
MFF w Valladolid
2006
http://www.seminci.es
Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Valladolid
Data wręczenia nagród:
28 października
Złoty Kłos
Najlepszy film
wygrane
Optymiści
(2006)
Goran Paskaljević
Udział w konkursie głównym
nominacje
Das Fräulein
(2006)
Andrea Štaka
Dni chwały
(2006)
Rachid Bouchareb
Duchy Jindabyne
(2006)
Ray Lawrence
Kair, historia pewnej kamienicy
(2006)
Marwan Hamed
Kobiety w parku
(2006)
Felipe Vega
Más que a nada en el mundo
(2006)
Andrés León Becker
,
Javier Solar
Miasto pełne namiętności
(2006)
Hernán Gaffet
Przyjmując zakłady
(2006)
Jeffrey Jeturian
Rodzinna tradycja
(2006)
Daniel Burman
Świeże powietrze
(2006)
Ágnes Kocsis
Ubezpieczyciel na życie
(2006)
Bülent Akinci
Yureru
(2006)
Miwa Nishikawa
Najlepszy film krótkometrażowy
wygrane
Elöbb-utóbb
(2006)
István Madarász
Wyprawa do krainy tęczy
(2006)
Gitanjali Rao
Udział w konkursie filmów krótkometrażowych
nominacje
El Último viaje del Almirante
(2006)
Iván Sáinz-Pardo
Le Dîner
(2006)
Cécile Vernant
Límites naturales
(2006)
Rubén Alonso
Sirenas de fondo
(2007)
Arcadi Palerm-Artis
Verschlossen
(2006)
Albert Radl
Wyprawa do krainy tęczy
(2006)
Gitanjali Rao
Srebrny Kłos
Zdobywca
wygrane
Zemestan
(2006)
Rafi Pitts
Konkurs "Time of History"
Najlepszy film dokumentalny
wygrane
Skrzydła życia
(2006)
Antoni P. Canet
Konkurs "Meeting Point"
Nagroda miasta Bitola
wygrane
El Destino
(2006)
Miguel Pereira
Udział w konkursie
nominacje
De bares
(2006)
Mario Iglesias
Mezcal
(2006)
Ignacio Ortiz
Moje jedyne
(2006)
Gyula Nemes
Padre nuestro
(2005)
Rodrigo Sepúlveda
Practical Pistol Shooting
(2006)
Willem Thijssen
Prinzessin
(2006)
Birgit Grosskopf
Tak spędziłem koniec świata
(2006)
Cătălin Mitulescu
Nagroda Indywidualna
Najlepszy aktor
wygrane
[Lazar Ristovski]
Lazar Ristovski
jako Profesor Gavrilo / Simon / Zmarły Ratomir / Gazda Pera / Aleksa Pantic w filmie
Optymiści
(2006)
Najlepsza aktorka
wygrane
[Laura Linney]
Laura Linney
jako Claire Kane w filmie
Duchy Jindabyne
(2006)
Najlepsze zdjęcia
wygrane
Zemestan
(2006)
Mohammad Davudi
Jury Młodych
Najlepszy film w konkursie głównym
wygrane
Tak spędziłem koniec świata
(2006)
Cătălin Mitulescu
Wyróżnieni w roku 2006
Optymiści
(
2/2
)
Zemestan
(
2/2
)
Duchy Jindabyne
(
1/2
)
Tak spędziłem koniec świata
(
1/2
)
Wyprawa do krainy tęczy
(
1/2
)
El Destino
(
1/1
)
Elöbb-utóbb
(
1/1
)
Skrzydła życia
(
1/1
)
Moje jedyne
(
0/1
)
Kair, historia pewnej kamienicy
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.